18.05.2022 22:45
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi

Jak co roku wybraliśmy się w teren by zazielenić naszą planetę. W tym roku posadziliśmy piękne ukwiecone i miododajne krzewy Hibiskusa u Państwa Ratajskich.


>GALERIA ZDJĘĆ<


Zając wielkanocny
Zając wielkanocny

Zając wielkanocny w naszym przedszkolu!

 

>GALERIA ZDJĘĆ<


Teatr
Teatr

Dnia 14.04.2022r. nasze przedszkole odwiedził Teatr Magmowcy, który przygotował dla dzieci spektakl taneczno- muzyczny pt. „Ważne numery”.  Spektakl opowiadał o wydarzeniach, które miały miejsce przy straganie Pani Cybulskiej. Opowiadał o zaginięciu małego pieska, jego chorobie, jak również o pożarze. Na szczęście zawsze na miejscu był dzielny policjant Ignacy, który razem z dziećmi przebranymi za pogotowie, straż pożarną, policję, straż miejską oraz ratowników medycznych ruszał na pomoc Pani Cybulskiej.

Po spektaklu nasze przedszkole odwiedził zajączek wielkanocny, który przyniósł dla dzieci upominki.

To spotkanie sprawiło wszystkim dużo radości.

 

 >GALERIA ZDJĘĆ<


Warsztaty muzyczne
Warsztaty muzyczne

Dnia 5 kwietnia 2022r. w naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty muzyczne będące wyjątkowym spotkaniem z instrumentami muzycznymi pt. „Muzyczne jajo”. Zajęcia poprowadziła grupa Kubica Art. Promocja Sztuki.

 

Podczas koncertu muzycznego dzieci  wysłuchały muzycznej opowieści o tajemniczym jajku, z którego wykluł się smok.  Instrumentami przewodnim podczas warsztatów muzycznych były: pianino i fagot.

Spotkanie muzyczne sprawiło wszystkim wiele radości.


 >GALERIA ZDJĘĆ<


Sadzimy bratki
Sadzimy bratki

Sadzimy bratki! 

 

>GALERIA ZDJĘĆ<
Konkurs wiedzy o gospodatstwie
Konkurs wiedzy o gospodatstwie

Dnia 30.03.2022r. w grupie „Biedronek” odbył się konkurs wiedzy o gospodarstwie. Dzieci zostały podzielone na drużyny. Podczas konkursu przedszkolaki odpowiadały na pytania związane z gospodarstwem, zwierzętami oraz uprawami. W trakcie konkursu dzieci również układały puzzle przedstawiające zwierzęta oraz rozpoznawały odgłosy zwierząt wiejskich. 

Na zakończenie konkursu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz skromny upominek. 

 

>GALERIA ZDJĘĆ<Żegnamy zime
Żegnamy zime

Żegnamy zimę - witamy wiosne!

 

>GALERIA ZDJĘĆ<


Akcja "Dzieci Dzieciom"
Akcja "Dzieci Dzieciom"

W ramach realizacji naszej corocznej akcji" Dzieci Dzieciom" w tym roku pomagamy naszemu sąsiadowi - Ukrainie.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Dzień kobiet
Dzień kobiet

Jeden z najważniejszych dni dla każdego mężczyzny w ciągu roku. Dzień kobiet w naszym przedszkolu.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Wiosenny pokaz mody
Wiosenny pokaz mody

Dnia 2 marca 2022r. grupa Biedronek na zajęciach rozmawiała nt. mody wiosennej. Podczas zajęć dzieci wraz z ciociami przygotowały stroje, które później zaprezentowały podczas pokazu „Mody Wiosennej”, na który zaprosiły grupę Pszczół wraz z ciociami.

Biedronki podczas pokazu poczuły się, jak modele i modelki na wybiegu.

Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Koncert muzyczny
Koncert muzyczny

Dnia 3 marca 2022r. w naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty muzyczne będące wyjątkowym spotkaniem z instrumentami muzycznymi pt. „Wiolonczela szuka wiosny”. Zajęcia poprowadziła grupa Kubica Art. Promocja Sztuki.

 

Podczas koncertu muzycznego dzieci  wysłuchały muzycznej opowieści o myszce, która poszukiwała wiosny i jej panu, który potrafił grać na wiolonczeli.  Instrumentami przewodnim podczas warsztatów muzycznych były: pianino, wiolonczela i altówka.

Spotkanie muzyczne sprawiło wszystkim wiele radości.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Spektakl teatralny
Spektakl teatralny

Dnia 23.02.2022r. nasze przedszkole odwiedził Teatr Magmowcy, który przygotował dla dzieci spektakl taneczno- muzyczny pt. „O bałwanku, który miał gorące serce”.  Pełna humoru opowieść o sile miłości i przyjaźni pozostanie z nami na długo, a wyznanie miłości dwóch bałwanków rozbrzmiewa w naszych uszach.

To spotkanie sprawiło dużo radości przedszkolakom, jak i ich opiekunom.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Walentynki
Walentynki

Walentynki w naszym przedszkolu. :)

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Warsztaty muzyczne
Warsztaty muzyczne

Dnia 10 lutego 2022r. w naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty muzyczne będące wyjątkowym spotkaniem z instrumentami muzycznymi pt. „Dzika Afryka”. Zajęcia poprowadziła grupa Kubica Art. Promocja Sztuki.


Podczas koncertu muzycznego dzieci  wysłuchały muzycznej opowieści o afrykańskim księciu Alim z Mali, który chciał zostać muzykiem i potrafił grać na wielu afrykańskich instrumentach.  Instrumentami przewodnim podczas warsztatów muzycznych były: djembe- bęben, balafon, kalimba, ngoni i grzechotka.

Spotkanie muzyczne sprawiło wszystkim wiele radości.


>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Dzień Babci i Dziadka
Z "życia" przedszkola

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 3 lutego 2022r. Po raz kolejny przez pandemię, uroczystość odbyła się w przedszkole, bez obecności rodziców i dziadków.
Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny pt. „Za co babcie i dziadka kochamy”.


Był to dzień niezwykły, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów oraz radości.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu naszych przedszkolaków:

>LINK DO FILMIKU<


Bal karnawałowy
Bal karnawałowy

W dniu 26.01.2022r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, smoka, kotki, pirata, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Na balu pojawił się również Harry Potter. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Podczas balu nauczycielki czuwały nad bezpieczeństwem dzieci  oraz przestrzeganiem wytycznych związanych z panującą pandemią koronawirusa. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Koncert muzyczny
Koncert muzyczny

Dnia 19 stycznia 2022r. w naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty muzyczne będące wyjątkowym spotkaniem z instrumentami muzycznymi pt. „Koncert zwierząt”. Zajęcia poprowadziła grupa Kubica Art. Promocja Sztuki.

Podczas koncertu muzycznego dzieci  wysłuchały muzycznej opowieści o planie filmowym, na którym nagrywano film o dżungli i piratach. Dzieci uczyły się tańców zwierząt żyjących w dżungli. Podczas koncertu dzieci przenosiły się na różne kontynenty i poznawały nazwy zwierząt, które na nich żyją.  Instrumentami przewodnim podczas warsztatów muzycznych były: pianino i puzon.

Spotkanie muzyczne sprawiło wszystkim wiele radości.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Spotkanie wigilijne
Spotkanie wigilijne

Po raz kolejny  ze względu na pandemię, Spotkanie Wigilijne odbyło się w przedszkolu bez obecności rodziców.

Dzień 21 grudnia 2021 roku był dla przedszkolaków i ich wychowawców dniem pełnym wrażeń.

Na początku tego uroczystego dnia dzieci doświadczyły bycia aktorami, ponieważ wystawiły dla rodziców przedstawienie o tematyce świątecznej, które zostało nagrane i zostanie udostępnione rodzicom.

Na zakończenie dnia nasze przedszkole odwiedził Teatr Magmowcy, który wystawił dla dzieci świąteczny spektakl pt. „Era renifera”. Następnie przybył do nas Mikołaj, który wręczył dzieciom prezenty.


>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku ze spotkania na youtubie:

>LINK DO FILMIKU<


 

Mikołajki
Mikołajki

Dnia 6 grudnia zawitał do nas św. Mikołaj i przyniósł ze sobą prezenty dla wszystkich dzieci. Dziękujemy Panie Mikołaju! 

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Andrzejki
Andrzejki

Dzień wróżb z okazji Andrzejek w naszym przedszkolu. 

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 


Warsztaty muzyczne
Warsztaty muzyczne

Dnia 30 listopada w naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty muzyczne będące wyjątkowym spotkaniem z instrumentami muzycznymi pt. „Powstanie państwa Polskiego”. Zajęcia poprowadziła grupa Kubica Art. Promocja Sztuki.

Podczas koncertu muzycznego dzieci  poznały historię powstania państwa polskiego. Opowieść muzyczna opowiadała o trzech braciach: Lechu, Czechu i Rusie, którzy wyruszyli w drogę, aby znaleźć miejsce, w którym się osiedlą. Lech zobaczył w gnieździe orła i postanowił w tym miejscu pozostać i tak powstało Gniezno- pierwsza stolica Polski. Następnie stolica Polski została przeniesiona do Krakowa, a obecnie stolicą Polski jest Warszawa. Instrumentami przewodnim podczas warsztatów muzycznych były: trąbka, róg i tuba.

Spotkanie muzyczne sprawiło wszystkim wiele radości.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Pasowanie
Z "życia" przedszkola

Dnia 16 listopada 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, w którym po raz kolejny, ze względu na panującą pandemię koronawirusa nie mogli uczestniczyć rodzice. Dzięki rozwiniętej technologii rodzice będą mogli obejrzeć występy swoich pociech, gdyż cała uroczystość została nagrana.

Pasowanie to dzień niezwykle ważny zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycieli. Pasowanie na Przedszkolaka jest uroczystością, która wzmacnia więź dziecka z przedszkolem, dając mu poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny, którym przekonały o tym, że zasługują na miano "Prawdziwego Przedszkolak". Były tańce, piosenki i wierszyki, prezenty oraz słodki poczęstunek.

To był niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, jak i wychowawców.

 

Link do obejrzenia materiału:

https://www.youtube.com/watch?v=G0BLSRvDZk8&ab_channel=DominikSadowski

Spektakl teatralny
Spektakl teatralny

Dnia 18.10.2021r. nasze przedszkole odwiedził Teatr Magmowcy, który przygotował dla dzieci spektakl taneczno- muzyczny pt.”Co zabawki robią jesienią”. W trakcie spotkania aktorzy poruszyli bardzo ważny temat dotyczący porządku i bałaganu w dziecięcych pokojach.

Dzieci aktywnie brały udział w spektaklu i na chwilę mogły stać się prawdziwymi aktorami, zostały przebrane za: piłki, samochody, laleczki, kredki, lokomotywę i wagony.

To spotkanie sprawiło dużo radości przedszkolakom, jak i ich opiekunom.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


 

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2021r. odbył się Dzień Edukacji Narodowej- w tradycji naszego przedszkola jest dniem wyjątkowym - świętują przedszkolaki wraz ze swoimi opiekunami. Krótki instruktaż słowno-muzyczny przygotowała grupa Pszczół pod kierownictwem p. Agaty Żółtowskiej i p. Sylwii Sadowskiej, na początku którego został odśpiewany hymn narodowy. Na zakończenie dzieci obdarowały nauczycieli kwiatami i słodkimi upominkami.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


 

Jesienny spacer
Jesienny spacer

Jesienny spacer - w poszukiwaniu darów jesieni.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu. :)

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Warsztaty muzyczne
Warsztaty muzyczne

Dnia 29 września w naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty muzyczne będące wyjątkowym spotkaniem z instrumentami muzycznymi pt. „Zaczarowany flet”. Zajęcia poprowadziła grupa Kubica Art. Promocja Sztuki.

Podczas koncertu muzycznego dzieci  poznały definicję pojęć muzycznych: legato oznaczające połączone, płynne dźwięki oraz staccato, które oznaczało krótkie, oddzielone dźwięki. Koncert opowiadał o rodzinie królewskiej, w której król i jego córka mieli dobre serca, a królowa była zła. Dzieci poznały również budowę instrumentów. Instrumentami przewodnim podczas warsztatów muzycznych były: flet i pianino.

Spotkanie muzyczne sprawiło wszystkim wiele radości.

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Sprzątanie świata
Sprzątanie świata

Wrzesień to miesiąc, w którym jak co roku  nasze przedszkole bierze udział  w akcji "Sprzątania Świata". W tym roku akcja prowadzona jest pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”. Wiek przedszkolny to okres wzmożonej aktywności poznawczej i emocjonalnej. Dlatego już w tym wieku należy dziecku pokazać potęgę i piękno otaczającego świata, wzbudzić w dziecku pozytywne uczucia, takie jak odpowiedzialność wobec siebie i przyrody.

W dniu 17 września nasze przedszkolaki w atmosferze emocjonalnego zaangażowania uczestniczyły w akcji i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę – osiedle domków jednorodzinnych oraz teren przedszkolny. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki i razem ze swoimi  paniami ruszyliśmy na ratunek  Ziemi.  

 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem

Dnia 14 września nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci. Tematem spotkania było przypomnienie zasad ruchu drogowego oraz zapoznanie z zasadami bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Następnie przedszkolaki wraz z ciociami i Panami Policjantami udali się na pobliskie przejście dla pieszych, gdzie zostali uczeni, jak bezpiecznie przejść przez pasy.

Spotkanie sprawiło przedszkolakom i ciociom wiele radości oraz pozwoliło zdobyć nową wiedzę.


 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<


Oferta ubezpieczenia dzieci
Ogłoszenia

W załączeniu przesyłam propozycję ubezpieczenia z firmy Inter Risk. Ubezpieczenie jest dobrowolne. Rodzic ma możliwość wyboru spośród 2 wariantów. Wszystko odbywa się elektronicznie, należy wejść na stronę za pomocą linku, który znajduje się w załączniku, wpisać kod  umieszczony na ulotce i system przekieruje na stronę z ofertami. Po wyborze oferty należy uzupełnić swoje dane oraz dane dziecka i przejść do płatności. Potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia otrzymamy na maila. W razie pytań proszę o kontakt.

 
-- 
Pozdrawiam
Anna Rzeźniczek
Agencja Ubezpieczeniowa "Probus"
662059179
anna_rozwadowska@interia.pl

 

>>LINK DO OFERTY<<

 2,822,760 unikalne wizyty