04.04.2020 08:44
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Ogłoszenie
Ogłoszenia

Ogłoszenie
Ogłoszenia

Podziękowania
Ogłoszenia

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Państwu Halinie i Sławomirowi Wiewiór za podarowanie pomocy dydaktycznych dla wychowanków naszego przedszkola. 

Konkurs matetmatyczny
Konkurs matetmatyczny

W naszym przedszkolu   wszyscy uwielbiamy liczyć i główkować.

24.02.2020 r. zorganizowaliśmy konkurs matematyczny  skierowany do dzieci 5,6 letnich. Jego celem było rozwijanie zainteresowań matematycznych, prezentacja umiejętności nabytych w przedszkolu, rozwijanie dojrzałości  emocjonalnej, łatwość pokonywania trudności.

Przedszkolaki radziły sobie doskonale, a konkurs przebiegał w przyjaznej i wesołej atmosferze. Wszystkie dzieci na koniec otrzymały nagrody. Mamy nadzieję, że ich wspólne zmagania w konkursie zachęcą wszystkich uczestników do polubienia matematyki a  w przyszłości zaowocują bardzo dobrymi ocenami w szkole.

Gratulujemy zwycięzcom!!!!!

Serdecznie dziękujemy mamie Oliviera za ufundowanie pucharów dla zwycięzców!

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

Koktajl owocowy u Biedronek
Koktajl owocowy u Biedronek

Z myślą o zdrowym odżywianiu grupa Biedronek postanowiła zrobić wspólnie pyszny koktajl owocowy. Przy tej okazji dzieci poznały wygląd, smak i zapach niektórych składników. Przedszkolaki samodzielnie kroily owoce przestrzegając zasad higieny . Przygotowanie zdrowego koktajlu dało dzieciom wiele radości . Po zakończonej pracy dzieci z apetytem wypiły swoje dzieło. Oczywiście Biedronki nie zapomniały o starszakach, które również mogły skosztować kolorowych witaminek.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

Zawód fryzjera
Zawód fryzjera

Dorosłym wizyta u fryzjera kojarzy się z przyjemnością – masażem głowy i chwilą relaksu. Efektem jest wspaniała fryzura i dobre samopoczucie. Zupełnie inne zdanie mogą mieć na ten temat dzieci. Bywa, że w wieku przedszkolnym są przekonane o tym, że obcinanie włosów boli – skoro rozczesywanie nie jest przyjemne, to jakie ma być cięcie? W tym tygodniu przedszkolaki ” przeniosły się do salonu fryzjerskiego”. Przez cały tydzień dzieciaki zapoznawały się z narzędziami pracy fryzjera, nazwami fryzur, akcesoriami używanymi do tworzenia fryzur oraz dekoracją salonu fryzjerskiego. miały też okazję dzielić się własnymi doświadczeniami.

 Na koniec tygodnia fryzjerskiego odwiedziliśmy  prawdziwy Salon Fryzjerski znajdujący się  pobliżu Przedszkola.  Panie fryzjerki przybliżyły  dzieciom zawód fryzjera, opowiedziały o rożnych akcesoriach i narzędziach potrzebnych do tej pracy. Chętne dzieci użyły specjalnego lakieru do włosów . Mieliśmy również okazję zajrzeć i zobaczyć jak pracuje Pani kosmetyczka, która właśnie wykonywała manicure hybrydowy.

Dziękujemy  za poświęcony czas, może ktoś z nas zostanie w przyszłości fryzjerem.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Drodzy rodzice
Ważne informacje

Drodzy rodzice!!!!

 

Zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Edukacji Narodowej w dniach 12-13 Marca 2020 r. Przedszkole będzie otwarte w godzinach 6:30 - 16:15 w ramach bezpieczeństwa prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci, które mają zapewnioną opiekę w domu.

 

Prosimy o zabranie wszystkich rzeczy dziecka z szatni.

 

Od 16-25 marca (środa ) 2020 r. Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej Przedszkole jest nieczynne. O dalszych informacjach i decyzjach będziemy informować Państwa na stronie internetowej Przedszkola.

Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka

   Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 14 lutego 2020. Nasi wspaniali goście  przybyli, bardzo licznie.
    Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny pt. „Opowieść o niebieskim kapturku”.

    Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu – łapacze dobrych snów.  Uroczystość zakończono wspólnym poczęstunkiem przy stole.

    Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

 

>> GALERIA ZDJĘĆ <<

Walentynki
Walentynki

14  luty był dla przedszkolaków z Przedszkola prawdziwym, walentynkowym  dniem miłości i przyjaźni pełnym  miłych wrażeń. Każdy podekscytowany czekał z niecierpliwością na walentynkę. I każde dziecko trzymało ich nawet kilka ,  nawet nasze Ciocie :) To był dzień pełen wrażeń.

 

>> GALERIA ZDJĘĆ <<

 

Zimowa olimpiada
Z "życia" przedszkola

W drugim tygodniu ferii w naszym przedszkolu odbyła się zimowa olimpiada. Na wzór olimpijskich tradycji rywalizacje poprzedziła ceremonia otwarcia z uroczystym wniesieniem znicza, przemarsz i prezentacja drużyn. Zmagania sportowe zaczęły się od ślubowania sportowców i odśpiewania przedszkolnego hymnu olimpijskiego. Konkurencje „ zimowe” musiały być przeprowadzone w przedszkolu , bo zima chyba o nas zapomniała. Jednak wyobraźni nam nie brakuje , były zatem konkurencje: saneczkarstwo, biathlon, biegi narciarskie, hokej na lodzie , skeleton.  Dawaliśmy z siebie wszystko, zachowując zasady fair- play. We wszystkich konkurencjach kibicowali nam koledzy i koleżanki.  Za swój wysiłek otrzymaliśmy medale olimpijskie i mogliśmy stanąć na podium.

WSZYSCY ZOSTAIIŚMY ZWYCIĘZCAMI !

 

 

>> GALERIA ZDJĘĆ <<

 

Bal karnawałowy
Bal karnawałowy

    Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli! Zabawy karnawałowe dla dzieci to, przede wszystkim, możliwość przeistaczania się w inne osoby.

   W dniu 31.01.2020 w naszym przedszkolu odbył się "Bajkowy bal karnawałowy”. Pracownicy przedszkola dołożyli wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek,  można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom  i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

>> GALERIA ZDJĘĆ << 

1,377,555 unikalne wizyty