17.08.2022 16:40
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wizyta w Komisariacie Policji
Wizyta w Komisariacie Policji

20 kwietnia policjanci z Komisariatu w Kowalewie Pomorskim mieli niecodziennych gości. Mundurowi oprowadzali przedszkolaków po budynku Komisariatu Policji . Dzieci miały okazję zwiedzić siedzibę funkcjonariuszy i obserwować jak pracują. Pan Policjant przypominał nam warunki bezpiecznych zabaw w domu i na podwórku. Tłumaczył też, dlaczego trzeba być ostrożnym w kontaktach z osobami obcymi i jak należy się zachować, gdy taka osoba zaczepi dziecko. Dzieci mogły zadać pytania i na wszystkie otrzymały wyczerpującą odpowiedź, utrwaliliśmy także numery alarmowe do służb porządkowych.

Mieliśmy także okazje usiąść w prawdziwym radiowozie policyjnym, a pan Policjant pokazał nam jak wyglądają akcesoria policyjne: pałka, lizak, alkomat, kajdanki. Na koniec każdy z nas otrzymał słodką niespodziankę.

Wizyta na Komisariacie, dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń. Dzieciaki w podziękowaniu za spotkanie wręczyły Policjantom laurkę wykonaną przez nich samych. Po takiej wizycie ostrożniej poruszamy się po drogach i przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Już teraz niejeden przedszkolak chciałby zostać Policjantem kiedy dorośnie ;)

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

2,957,932 unikalne wizyty