17.08.2022 16:56
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny

Z Mamą i Tatą można przemierzać świat i odkrywać nowe horyzonty. Nikt też  lepiej nie pocieszy w chwilach smutku i nie przegoni strachów przed snem. Rodzice są najlepszymi powiernikami sekretów, kompanami i przyjaciółmi dla swych pociech, niezastąpionymi w każdej sytuacji.

 Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych rodziców.  W naszym Przedszkolu  31 maja 2016   przedszkolaki przedstawiły program artystyczny  dla  rodziców obchodząc wspólnie „Dzień rodziny”.

Spotkaniom z okazji Święta Rodziców zawsze towarzyszą duże emocje.  W tę podniosłą atmosferę uroczystości wprowadził przybyłych gości taniec Kujawiak w wykonaniu dzieci i Pań z Przedszkola. Przedszkolaki przygotowały wiele występów artystycznych. Nie zabrakło wspólnego śpiewania piosenek i wierszyków, a w humorystyczny sposób dzieci przedstawiły publiczności :  „Do czego służy mama? , „ Do czego służy tata? , „ Do czego służą dzieci?” J

Rodzice wraz ze swymi pociechami oraz nauczycielkami  mogli też spędzić   kilka chwil przy kawie oraz ciasteczku.

 Jednym z elementów spotkania był także gościnny występ Teatru Magmowcy , w trakcie którego dwa wesołe ślimaki  zaprosiły mamusie i tatusiów do wspólnej zabawy z dziećmi J Były tańce, konkursy zabawy. Śmiechu i radości nie było końca a wszyscy się świetnie bawili.

 To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie  dziękuje swoim Rodzicom. Nasze przedszkolaki zrobiły wszystko,  by w tym dniu kochani Rodzice poczuli się naprawdę wyjątkowo.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

2,957,973 unikalne wizyty