17.08.2022 16:59
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dni Otwarte w przedszkolu
Dni Otwarte w przedszkolu

Posłanie dziecka do przedszkola to dla wielu rodziców trudny moment. Po radości wynikającej z zobaczenia wyników rekrutacji  pojawiają się wątpliwości i niepokoje. Niezwykle ważne jest zatem to ,aby ułatwić dziecku dobry start.

22,23 oraz 24 czerwca  w Przedszkolu Entliczek Pentliczek odbyły się dni otwarte. W tych dniach z radością gościliśmy kandydatów na przedszkolaków oraz ich rodziców. Była to okazja do wspólnej zabawy dzieci, wzajemnego poznania się i zobaczenia z bliska, jak wygląda dzień w przedszkolu.

Na dzieci i rodziców czekało mnóstwo ciekawych zajęć i atrakcji. Maluchom  bardzo spodobały się zajęcia ruchowe przy muzyce, z ciekawością  słuchały opowiadań o motylkach i muszelkach, chętnie wykonywały zajęcia plastyczne. Przy niewielkiej pomocy rodziców powstały piękne rumianki i, a kolorowo ozdobione rybki umieściliśmy w naszym wspólnie wykonanym  akwarium. Pociechy z uwagą obejrzały na tablicy interaktywnej film edukacyjny o podwodnym świecie. Miały również okazje zobaczyć prawdziwe muszle i posłuchać  czy rzeczywiście  szumią.

Rodzicom i dzieciom bardzo spodobały się zabawy logopedyczne, które przeplatane były zabawami ruchowymi. Przyszli przedszkolacy dzielnie wykonywali ćwiczenia usprawniające narządy artykulacyjne i świetnie się przy tym bawiły.

Na zajęciach rytmicznych niewątpliwą atrakcją dla małych gości okazała się prezentacja werbla, a chętni Milusińscy mieli  okazje zagrać na tym instrumencie.

Doskonale wiemy, że wszystkie dzieci uwielbiają się bawić dlatego nie zabrakło też czasu przeznaczonego na zabawę dowolną w kącikach zainteresowań. Odwiedziliśmy  również przedszkolny plac zabaw.

Na pamiątkę pobytu i wspólnych zabaw  dzieci o trzymały Dyplom Przedszkolaka . Bogate we wrażenia z uśmiechem  opuszczały budynek przedszkola .

 Do zobaczenia  po wakacjach !!!

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

2,957,983 unikalne wizyty