19.08.2022 23:40
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Świętujemy dzień przedszkolaka
Świętujemy dzień przedszkolaka

Dzień 20  września w naszym przedszkolu był pełen niespodzianek,  bowiem Od najmłodszego aż po starszaka każdy świętował dzień przedszkolaka!

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przy muzyce i udziału w konkursach. Przedszkolaki pokonywały przeszkody , wykonywały zadania zręcznościowe,  a na mecie czekały na każdego odznaki prawdziwego przedszkolaka. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Przy dźwiękach ulubionych piosenek tańczyły z kolorowymi balonami. Uroczystość uświetniła pani Dyrektor, która życzyła dzieciom „Miłego Dnia Przedszkolaka” , a także przyniosła dla wszystkich słodką niespodziankę i pyszny sok,  przyrządzony  z malin i jeżyn z przedszkolnego ogrodu.

 Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka - a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się.

A po obiedzie „Pszczółki” wraz z „Biedronkami” spotkały się w przedszkolnej sali „kinowej”, gdzie mogły obejrzeć bajkę –niespodziankę przygotowaną specjalnie dla nich.

 W naszym przedszkolu święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola.

>>GAERIA ZDJĘĆ<<

2,961,410 unikalne wizyty