17.08.2022 17:14
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

13 października wszyscy pracownicy przedszkola  spotkali się  w Sali „ Pszczółek „. …A tam wielka niespodzianka ! Każda grupa przygotowała cos wyjątkowego  z tej okazji . Panie z najmłodszej grupy wraz z dziećmi przygotowały Warzywny teatrzyk „ Na straganie”. Przez cały tydzień przedszkolaki przygotowywały dla swoich Pań warzywne cudaki-  śmieszne kukiełki występujące w przedstawieniu  , a w trakcie występu i dzielnie wtórowały aktorom wykrzykując:  „A to feler westchnął seler!”. :)

Starsze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Nasze 5 i 6 laki zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Poprzez wiersze, piosenki, tańce  oraz życzenia dzieci wyraziły swoją wdzięczność za codzienną opiekę nad nimi, za trud, cierpliwość, miłość i wielkie poświęcenie a dodatkiem do życzeń były własnoręcznie wykonane laurki.

Takie życzenia pracownicy otrzymali również od pani dyrektor, a za tak miło i pięknie spędzony czas na dzieci czekał słodki poczęstunek. Wspólnie spędzone chwile będą stanowić dla Nas miłe wspomnienia.

 Kochane Dzieci - bardzo Wam dziękujemy :)

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

2,958,012 unikalne wizyty