17.08.2022 16:20
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dni adaptacyjne
Dni adaptacyjne

Posłanie dziecka do przedszkola to dla wielu rodziców trudny moment, często pojawiają się wątpliwości i niepokoje. Niezwykle ważne jest zatem to, aby ułatwić dziecku dobry start.

21 i 22 czerwca w Przedszkolu Entliczek Pentliczek odbyły się dni adaptacyjne. W tych dniach z radością gościliśmy kandydatów na przedszkolaków oraz ich rodziców. Była to okazja do wspólnej zabawy dzieci, wzajemnego poznania się i zobaczenia z bliska jak wygląda dzień w przedszkolu.

Na dzieci i rodziców czekało mnóstwo ciekawych zajęć i atrakcji. Maluchom  bardzo spodobały się zajęcia ruchowe przy muzyce, z ciekawością  słuchały opowiadania o misiu Pysiu, chętnie wykonywały zajęcia plastyczne. Przy niewielkiej pomocy rodziców powstały piękne kolorowe tęcze.

Dzieci uwielbiają spędzać czas pod gołym niebem  - dlatego zabawy z chustą  animacyjną i na placu przedszkolnym sprawiły  maluchom  mnóstwo radości, nie zabrakło też czasu przeznaczonego na zabawę dowolną w kącikach zainteresowań.

Mieliśmy również okazję zaprezentować maluchom naszą podłogę interaktywną. Odkrywanie nowych gier sprawiło nam wszystkim wiele radości.

Na pamiątkę pobytu i wspólnych zabaw  dzieci o trzymały Dyplom Przedszkolaka. Bogate we wrażenia z uśmiechem opuszczały budynek przedszkola.

Do zobaczenia  po wakacjach !!!

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

2,957,891 unikalne wizyty