17.08.2022 16:44
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka

Dzień 20  września w naszym przedszkolu był pełen niespodzianek,  bowiem od najmłodszego aż po starszaka każdy świętował dzień przedszkolaka! 

Tego dnia dzieci zostały zaproszone do Domu Kultury w Kowalewie Pomorskim na występ Teatru warszawskiego „Ptasie Melodie” na przedstawienie pt. „Leśna przygoda czyli na ratunek planecie”. Ta niezwykle ciekawa bajka zaprzyjaźnia młodych widzów z tematem ekologii, uczy dzieci wrażliwości, oraz zaszczepia szacunek do przyrody. Przygody przejedzonego Zajączka Strączka i bezdomnej Wiewiórki budzą w dzieciach poczucie odpowiedzialności i empatii, zaś przykład złośliwej Niesfornej Lucynki pokazuje dzieciom niewłaściwe zachowania, które szkodzą ekologii. Dzieci miały  także okazje czynnie uczestniczyć  w fabule akcji, stając się jednocześnie małymi aktorami.

Po występie artyści zapewnili dzieciom atrakcje i  zabawy przy muzyce i udziału w konkursach.  Radość, śmiech i głośny  uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Świętowanie  uświetniła pani Sylwia która zrobiła dzieciom niespodziankę i na deser zjedliśmy pyszne lody.

Święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Bo przecież : „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!”.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

2,957,945 unikalne wizyty