17.08.2022 16:59
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kolory jesieni
Kolory jesieni

18.10.2018 r przedszkolaki udały się do Domu kultury na spektakl teatralny pt. „Kolory jesieni” w  wykonaniu Teatru „ Magmowcy”. Na nasze zaproszenie przedstawienie obejrzały również dzieci z Publicznego Przedszkola w Kowalewie Pomorskim.

Tym razem przenieśliśmy  się do pięknego  jesiennego lasu… ale okazało  się, że coś jest nie tak …. Nastała jesień, jednak szarobura i ponura, która nie sprawia nikomu radości. Pani Jesień prosi zatem o pomoc w poszukiwaniu swoich kolorów Kasztanka oraz Pana Żołędzia, ponieważ uratować ją może tylko nowa, przepiękna sukienka. Bohaterowie postanawiają odnaleźć Malarza Przyrody, który na pewno będzie wiedział gdzie i w jaki sposób powinni szukać kolorów, bez których Pani Jesień nie może rozpocząć swojej pracy.

Na szczęście dzięki pomocy naszych małych przedszkolaków cała historia kończy się dobrze i w lesie  od tego czasu Jesień Bawi się kolorami.

Wspaniałe, barwne przedstawienie bardzo podobało się małym widzom, a co najważniejsze poprzez zabawę, uczymy się wielu interesujących rzeczy.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

2,957,982 unikalne wizyty