28.11.2020 08:09
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Życzenia Wielkanoce
Ogłoszenia

Drodzy Rodzice.

Z okazji nadchodzącej Wielkanocy chciałabym Państwu życzyć, aby ciepła, wiosenna atmosfera oraz radość i wiara w lepsze jutro nie opuszczały Państwa przez cały rok.

Trwająca kwarantanna jest dla nas wszystkich okresem trudnym, jednakże w czasie jej trwania osłodą dla nas są przygotowania do nadchodzących Świąt.

W ubiegłych latach ten przedświąteczny okres był bardzo ciepły dla wychowanków naszego przedszkola, wypełniony przygotowaniami dla tego ważnego, rodzinnego Święta. Mury naszego przedszkola wypełniały pięknie zdobione pisanki, w wazonach kwitły bazie, a ściany zdobiły kolorowe prace plastyczne o tematyce wielkanocnej. Tradycją dla nas stała się również wielkanocna wizyta teatru Magmowcy oraz odwiedziny Zająca Wielkanocnego, który wręczał wszystkim przedszkolakom słodkie, wielkanocne upominki.

Aby zapewnić Wam oraz Waszym pociechom namiastkę tego pięknego czasu jaki spędzaliśmy razem w przedszkolu chciałabym, w ramach prezentu Wielkanocnego, udzielić Państwu dostępu do zakupionych przeze mnie nagrań występów teatralnych wspomnianego wcześniej teatru Magmowcy.

Po lewej stronie niniejszej strony, na pasku nawigacji, pojawiła się nowa zakładka – Strefa Rodzica. Po zalogowaniu do Strefy uzyskają Państwo dostęp do zakupionych Spektaklów, które moją Państwo odtworzyć Waszym dzieciom w zaciszu Waszych domów. Login oraz hasło do Strefy zostaną Państwu przekazane w prywatnej wiadomości tekstowej.

 

Sylwia Sadowska

 

1,916,159 unikalne wizyty