17.08.2022 15:45
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 5 listopada 2020r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, w którym po raz pierwszy, ze względu na panującą pandemię koronawirusa nie mogli uczestniczyć rodzice. Dzięki rozwiniętej technologii rodzice będą mogli obejrzeć występy swoich pociech, gdyż cała uroczystość została nagrana.

Pasowanie to dzień niezwykle ważny zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycieli. Pasowanie na Przedszkolaka jest uroczystością, która wzmacnia więź dziecka z przedszkolem, dając mu poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny, którym przekonały o tym, że zasługują na miano "Prawdziwego Przedszkolak". Były tańce, piosenki i wierszyki, prezenty oraz słodki poczęstunek.

To był niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, jak i wychowawców.

Link do nagrania znajdą Państwo w Strefie Rodzica, która będzie dla Państwa widoczna po zalogowaniu na pasku nawigacji znajdującym się po lewej stronie. Login i hasło zostały Państwu przekazane w wiadomości tekstowej w październiku. W przypadku zagubienia danych do logowania prosimy o kontakt telefoniczny.

 >>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

2,957,853 unikalne wizyty