13.08.2022 21:47
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Konkurs plastyczny " Wakacyjne Marzenie "
Konkurs plastyczny " Wakacyjne Marzenie "

Jak co roku spotykamy się na wspólnych zmaganiach plastycznych o tematyce wakacyjnej. W dniu 22.06.2022 w Niepublicznym Przedszkolu Entliczek Pentliczek odbyła się już IX edycja konkursu plastycznego pt . " Wkacyjne Marzenie".


W konkursie wzięły udział 4 drużyny z przedszkoli : Oddział "0" w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim , Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim , Zespół Szkolno -Przedszkolny w Ostrowitem i Niepubliczne Przedszkole Entliczek Pentliczek w Kowalewie Pomorskim.

Uczestnikami konkursu były dzieci w wieku - 3 i 4 lat. Każda drużyna składała się z jednego dziecka i nauczyciela , który był opiekunem oraz brał czynny udział w tworzeni prac koordynując pracę dziecka . Prace były tworzone na kolorowych kartkach A3 a technika była dowolna. Na wykonanie przeznaczono 30 min. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało Jury w składzie : Przedstawiciel Władzy Lokalnej Radna pani Jolanta Wypych oraz przedstawiciel rodziców pani Helena Kraśniewska. Jury postanowiło jednogłośnie wyróżnić wszystkich uczestników konkursu , przyznając następujące nagrody:

 

I miejsce : Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ostrowitem

II miejsce : Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim, Niepubliczne Przedszkole Entliczek Pentliczek w Kowalewie Pomorskim oraz Oddział "0" w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim .

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy pięknych prac.

 

>GALERIA ZDJĘĆ<


2,953,718 unikalne wizyty