04.04.2020 08:16
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ArtKubica - Warsztaty muzyczne
ArtKubica - Warsztaty muzyczne

13 styczna w naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty muzyczne z cyklu, który ma na celu promocję sztuki wśród dzieci. Tym razem przedszkolaki zobaczyły spektakl łączący ze sobą grę na instrumentach strunowych z elementami tańca flmanco. 

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Życzenia Świąteczne
Ogłoszenia

W ten wyjątkowy, świąteczny czas pragniemy życzyć Państwu pogonych, ranosnych oraz spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia, a także sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Wigilia 2019
Wigilia 2019

Jak co roku, zgodnie z tradycją, w Domu Weselnym "Irena" odbyło się Spotkanie Wigilijne dla dzieci z naszego przedszkola oraz rodziców. 

Przedszkolaki wystawiły dla rodziców przedstawienie o tematyce świątecznej. Następnie same mogły doświadczyć bycia widzami, ponieważ Teatr Magmowcy wsytawił dla dzieci świąteczny spektakl. Wszyscy zjedliśmy razem wigiliny posiłek, po którym odwiedził nas Święty Mikołaj, aby wręczyć dzieciom prezenty.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Świąteczne przygotowania
Z "życia" przedszkola

Przygotowania przedszkolaków do Świąt Bożego Narodzenia

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka

Już po raz kolejny Niepubliczne Przedszkole Entliczek Pentliczek wsparło Szlachetną Paczkę. To już nasza tradycja. Będziemy to robić do końca świata i jeden dzień dłużej. Prezenty trafiły do wybranej osoby. Mamy nadzieję, że rozświetlą Jej świąteczny czas.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do tego, że osoba wybrana przez nas będzie miała radosne Święta.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

Mikołajki
Mikołajki

Dnia 6 grudnia wyruszyliśmy na poszukiwania śladów obecności Mikołaja w przedszkolu. Przyszedł do nas w nocy i zostawił słodkości w szatni. Obeszliśmy całe przedszkole, aż w końcu znaleźliśmy wskazówkę koło drzwi w korytarzu- znowu zgubił czapkę!!!!, a pod choinką zabawki dla przedszkolaków!!!!!!

Mikołaju! Twoja czapka czeka na Ciebie w biurze rzeczy znalezionych.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

Spotkanie z Panem Policjantem
Spotkanie z Panem Policjantem

POMAGA SZUKAĆ LUDZI

KIEROWCÓW PILNUJE

JEST ZAWSZE TAM, GDZIE

KTOŚ POMOCY POTRZEBUJE

 

 

Tematem spotkania z Panem Policjantem  było utrwalenie zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w domu i przedszkolu. Następnie gość wytłumaczył dzieciom, jak należy zachowywać się w kontaktach z obcymi ludźmi oraz do kogo się zwracać w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad zaproszonego gościa.

Zapraszamy do oglądania galerii.

 

Zabawy andrzejkowe
Zabawy andrzejkowe

W piątek  29 listopada  w naszym Przedszkolu odbyły się zabawy Andrzejkowe. Dzieci poznały zwyczaje obchodzenia andrzejek poprzez zabawę. Na początku poznaliśmy tradycyjne obrzędy andrzejkowe ,  ciągnięcie karty "Kim będę?", odczytywanie symboli czy ciągnięcie gwiazdki z imieniem chłopca lub dziewczynki. Najbardziej podobała się zabawa z kapciami - które wędrowały przez całą salę do drzwi - który pierwszy przekroczył próg.

Podczas zabawy towarzyszyła nam miła atmosfera.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia

Miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Małe, duże, z długimi uszami czy bez – wszystkie gotowe do przytulania. .
W naszym przedszkolu  wszystkie misie świętowały swoje urodziny  25  listopada. Tego dnia wszyscy przynieśli swoje ukochane przytulanki. 
Zabawa  zaczęła się od poznania historii misia, później były misiowe konkursy, zagadki, wspólne tańce. 

To był dzień  pełen  uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

 

Bezpieczny Przedszkolak
Z "życia" przedszkola

Serdecznie gratulujemy Hubertowi Zulewskiemu za zdobycie wyróżnienia w VII Turnieju Wiedzy pod hasłem " BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK.

Pamiętamy o prawach dziecka
Z "życia" przedszkola

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

1,377,507 unikalne wizyty