10.08.2020 11:44
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wizyta na cmentarzu
Wizyta na cmentarzu

30 października 2013 roku wychowankowie Przedszkola Entliczek Pentliczek odwiedzili cmentarz, na którym zapalały znicze na zapomnianych grobach. Zdjęcia dostępne w Galerii.

Przedstawienie „Szufladkowo”
Przedstawienie „Szufladkowo”

Dnia 27 października 2013 przyjechał do nas Teatr „Frajda”, który wystawił dla Przedszkolaków przedstawienie pt. „Szufladkowo”. Była to ciekawa i pouczająca historia, która uświadomiła dzieciom, że warto jest się dobrze odżywiać. W przedstawieniu uczestniczyli również bardzo zainteresowani rodzice. Zdjęcia dostępne są w Naszej Galerii.

Pokaz instrumentów
Pokaz instrumentów

Dnia 16 października 2013 roku w Naszym Przedszkolu odbył się pokaz instrumentów. Przedszkolaki z zachwytem i wielką radością brały czynny udział w pokazie. Grały na różnych instrumentach, odgadywały odgłosy natury, tańczyły w rytm muzyki. Z radością informujemy, że takie pokazy odbędą się w Przedszkolu Niepublicznym Entliczek Pentliczek jeszcze kilkukrotnie w ciągu roku szkolnego 2013/2014. Poniżej zamieszczamy filmik z tego Pokazu. Zdjęcia z tego ekscytującego dnia dostępne są w Naszej Galerii zdjęć.

 


   Link do Filmu

http://www.youtube.com/watch?v=HWJwDjX6Edc

   

Przedstawienie
Przedstawienie

W dniu dzisiejszym tj. 25 września 2013 roku odbyło się w Naszym Przedszkolu przedstawienie o charakterze tanecznym. Przedszkolaki wraz z rodzicami wzięły udział w zabawach przygotowanych przez prowadzących, którymi byli Cukierek oraz Marchewka. Wydarzenie to dostarczyło maluchom, jak i ich rodzicom szereg wrażeń i emocji. Zdjęcia z Przedstawienia dostępne są w Galerii zdjęć.

"Sprzątanie Świata"
"Sprzątanie Świata"

Dnia 20 września przedszkolaki wzięły udział w akcji "Sprzątanie Świata". Wydarzenie to na długo pozostanie w pamięci dzieci. Maluchy nie tylko bawiły się podczas zbierania śmieci, ale także zrozumiały, że trzeba dbać o Naszą planetę i nie wolno jej zanieczyszczać. Zdjęcia z tego dnia są dostępne w Naszej Galerii zdjęć.

"Sprzątanie Świata"
Ogłoszenia

UWAGA RODZICE!

W piątek 20 września nasze dzieci będą uczestniczyły w akcji „Sprzątanie Świata”. W związku z tym bardzo prosimy, aby w tym dniu dzieci były odpowiednio ubrane tj. obuwie gumowe, deszczówki, ciepłe bluzy. Prosimy również o dostarczenie zapasowej odzieży.

"Cała Polska Czyta Dzieciom"
Ogłoszenia

W związku z akcją „Cała Polska Czyta Dzieciom” bardzo prosimy chętnych rodziców/ opiekunów lub rodzinę dzieci o poświęcenie 3-4 minut na przeczytanie dzieciom bajki w Naszym Przedszkolu.

 

Pierwszy dzień w Przedszkolu
Pierwszy dzień w Przedszkolu

Dziś pierwszy dzień w nowym budynku Naszego Przedszkola. Przedszkolaki z zachwytem podziwiały uroki i zalety swojego nowego miejsca zabaw. Po zapoznaniu się z otoczeniem dzieci ochoczo zabrały się do zabawy. Zdjęcia z tego radosnego poranka są dostępne w Galerii zdjęć. 

Wizyta klauna
Z "życia" przedszkola
Nasze dzieci odwiedził niezwykły gość - klaun. Podczas jego występu w przedszkolu towarzyszyło wiele śmiechu i emocji, dzieci wcieliły się w bohaterów bajki, którą opowiadał klaun. Zachwycone buzie dzieci świadczyły o tym, jak bardzo podobał im się występ Klauna Cyrkowca!Przedstawienie KOCIA WIOSNA
Z "życia" przedszkola
W prezencie wielkanocnym dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie Teatru Mag-Ma pt. "Kocia Wiosna". Przedszkolaki same tworzyły przedstawienie wcielając się w rolę aktorów.


Powitanie wiosny
Z "życia" przedszkola
21 marca 2013r. w Przedszkolu Entliczek-Pentliczek odbyło sie oficjalne powitanie Wiosny. Dzieci z pomocą pań zrobiły Marzannę. W ogrodzie przedszkolnym odbyło się wspólne pożegnanie Zimy, a przywitanie Wiosny.

Cyrkowcy w naszym przedszkolu
Z "życia" przedszkola
Nasze przedszkole gościło cyrkowców, którzy zapewnili dzieciom wiele atrakcji. Były tańce, konkursy i mnóstwo zabawy.

Mikołajki w przedszkolu
Z "życia" przedszkola
Dnia 6 grudnia 2012 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na zaproszonego gościa. Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali na buziach dzieci pojawiło się zdziwienie, zaskoczenie ale przede wszystkim widoczny był uśmiech. Jak się okazało Mikołaj nie był sam, przybyła z Nim na to spotkanie śnieżynka, która pomagała Mu wręczać dzieciom slodycze.

Andrzejki
Z "życia" przedszkola
Dziś tradycyjne Andrzejki to ciekawy pomysł na zabawy z dziećmi w przedszkolu. Nie zabrakło ustawiania bucików i tradycyjnego lania wosku. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

Wizyta strażaka
Z "życia" przedszkola
Dzieci dowiedziały się jak wygląda praca strażaków, jakim sprzętem się posługują. Mogły ogladać wyposażenie samochodu strażackiego i przymierzać strażacki kask. Największą atrakcją dla dzieci było rozciąganie węża strażackiego i uczestniczenie w akcji przeciwpożarowej. Dzieci prowadziły ciekawe rozmowy ze strażakami i pozowały do zdjęć.

Dogoterapia
Z "życia" przedszkola
W naszym przedszkolu odbywają się cotygodniowe zajęcia z dogoterapii. Głównym bohaterem jest pies o imieniu Aksa. Dzieci z utęsknieniem oczekują kolejnych zajęć, które uczą, rozwijają i uwrażliwiają.


Pasowanie na przedszkolaka 2012
Z "życia" przedszkola
Tego wyjątkowego dnia wszystkie dzieci zostały pasowane na przedszkolaka. Rodzice mogli przeżywać tą ważną chwilę wspólnie ze swoimi pociechami, z zaciekawieniem obserwując występy artystyczne. Świeżo upieczeni przedszkolacy zostali obdarowani upominkami i uściskami rodziców.

Zebranie rodziców
Ważne informacje

Dnia 26 sierpnia 2013 roku o godzinie 17:30 odbędzie się zebranie rodziców dzieci, które będą uczęszczały do Przedszkola Entliczek Pentliczek w roku szkolnym 2013/2014. Zebranie odbędzie się w nowym budynku przedszkola przy ulicy Odrodzenia 11B w Kowalewie Pomorskim.

 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

W przypadku, gdy rodzic wyraża chęć, aby dziecko uczęszczało do Przedszkola, a nie może stawić się na zebranie proszę o wsześniejszym telefonicznym powiadomieniu!

1,695,244 unikalne wizyty