13.08.2022 21:45
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Mikołajki w przedszkolu
Z "życia" przedszkola
Dnia 6 grudnia 2012 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na zaproszonego gościa. Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali na buziach dzieci pojawiło się zdziwienie, zaskoczenie ale przede wszystkim widoczny był uśmiech. Jak się okazało Mikołaj nie był sam, przybyła z Nim na to spotkanie śnieżynka, która pomagała Mu wręczać dzieciom slodycze.

Andrzejki
Z "życia" przedszkola
Dziś tradycyjne Andrzejki to ciekawy pomysł na zabawy z dziećmi w przedszkolu. Nie zabrakło ustawiania bucików i tradycyjnego lania wosku. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

Wizyta strażaka
Z "życia" przedszkola
Dzieci dowiedziały się jak wygląda praca strażaków, jakim sprzętem się posługują. Mogły ogladać wyposażenie samochodu strażackiego i przymierzać strażacki kask. Największą atrakcją dla dzieci było rozciąganie węża strażackiego i uczestniczenie w akcji przeciwpożarowej. Dzieci prowadziły ciekawe rozmowy ze strażakami i pozowały do zdjęć.

Dogoterapia
Z "życia" przedszkola
W naszym przedszkolu odbywają się cotygodniowe zajęcia z dogoterapii. Głównym bohaterem jest pies o imieniu Aksa. Dzieci z utęsknieniem oczekują kolejnych zajęć, które uczą, rozwijają i uwrażliwiają.


Pasowanie na przedszkolaka 2012
Z "życia" przedszkola
Tego wyjątkowego dnia wszystkie dzieci zostały pasowane na przedszkolaka. Rodzice mogli przeżywać tą ważną chwilę wspólnie ze swoimi pociechami, z zaciekawieniem obserwując występy artystyczne. Świeżo upieczeni przedszkolacy zostali obdarowani upominkami i uściskami rodziców.

Zebranie rodziców
Ważne informacje

Dnia 26 sierpnia 2013 roku o godzinie 17:30 odbędzie się zebranie rodziców dzieci, które będą uczęszczały do Przedszkola Entliczek Pentliczek w roku szkolnym 2013/2014. Zebranie odbędzie się w nowym budynku przedszkola przy ulicy Odrodzenia 11B w Kowalewie Pomorskim.

 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

W przypadku, gdy rodzic wyraża chęć, aby dziecko uczęszczało do Przedszkola, a nie może stawić się na zebranie proszę o wsześniejszym telefonicznym powiadomieniu!

2,953,712 unikalne wizyty