09.12.2021 03:03
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Andrzejki
Z "życia" przedszkola
Dziś tradycyjne Andrzejki to ciekawy pomysł na zabawy z dziećmi w przedszkolu. Nie zabrakło ustawiania bucików i tradycyjnego lania wosku. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

Wizyta strażaka
Z "życia" przedszkola
Dzieci dowiedziały się jak wygląda praca strażaków, jakim sprzętem się posługują. Mogły ogladać wyposażenie samochodu strażackiego i przymierzać strażacki kask. Największą atrakcją dla dzieci było rozciąganie węża strażackiego i uczestniczenie w akcji przeciwpożarowej. Dzieci prowadziły ciekawe rozmowy ze strażakami i pozowały do zdjęć.

Dogoterapia
Z "życia" przedszkola
W naszym przedszkolu odbywają się cotygodniowe zajęcia z dogoterapii. Głównym bohaterem jest pies o imieniu Aksa. Dzieci z utęsknieniem oczekują kolejnych zajęć, które uczą, rozwijają i uwrażliwiają.


Pasowanie na przedszkolaka 2012
Z "życia" przedszkola
Tego wyjątkowego dnia wszystkie dzieci zostały pasowane na przedszkolaka. Rodzice mogli przeżywać tą ważną chwilę wspólnie ze swoimi pociechami, z zaciekawieniem obserwując występy artystyczne. Świeżo upieczeni przedszkolacy zostali obdarowani upominkami i uściskami rodziców.

Zebranie rodziców
Ważne informacje

Dnia 26 sierpnia 2013 roku o godzinie 17:30 odbędzie się zebranie rodziców dzieci, które będą uczęszczały do Przedszkola Entliczek Pentliczek w roku szkolnym 2013/2014. Zebranie odbędzie się w nowym budynku przedszkola przy ulicy Odrodzenia 11B w Kowalewie Pomorskim.

 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

W przypadku, gdy rodzic wyraża chęć, aby dziecko uczęszczało do Przedszkola, a nie może stawić się na zebranie proszę o wsześniejszym telefonicznym powiadomieniu!

2,535,059 unikalne wizyty