Kolejne sukcesy naszych przedszkolaków

Kolejne sukcesy naszych przedszkolaków

Serdecznie gratulujemy Wandzie Misiaszek z grupy „Pszczółek” zajęcia II miejsca w VI Gminnym Konkursie Ekologicznym dla dzieci „Iskierka Ekologii” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie, który odbył się 23.05.2017r. Celem konkursu było zaznajomienie dzieci z ekologią oraz ochroną środowiska, a także kształtowanie postaw i zachowań proekologicznych.
23.05.2017r. odbył się także konkurs recytatorski organizowany przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim pn.: „Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej”. Nasze przedszkole reprezentowali: Szymon Kawula z wierszem „Stary zegar od pradziada” oraz Bartosz Dębiński z utworem „Przygoda Mańci”. Chłopcy wykazali się dużym talentem recytatorskim i w swojej kategorii wiekowej otrzymali kolejno:

-Szymon Kawula – I miejsce

-Bartosz Dębiński – wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów!