Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne

Jak co roku, na początku wakacji odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które już od września dołączą do naszego przedszkola. Maluchy zaciekawione nowym miejscem w dniach 10 – 12.07.2017r. z chęcią przybyły na spotkania. Poznały imiona nowych Pań i kolegów, a także zwiedziły cały budynek i plac przedszkolny. Wspólnie z grupami „Biedronek” i „Pszczółek” uczestniczyły w grach i zabawach, śpiewały, tańczyły, wykonywały prace plastyczne i korzystały z pięknej pogody, spędzając czas na świeżym powietrzu. Małym gościom towarzyszyli rodzice i opiekunowie. Ostatniego dnia dzieci obcowały ze sztuką podczas występu teatru Frajda, którego aktorki wcieliły się role zabawnych króliczków, w ciekawy sposób przedstawiając problem niezdrowego odżywiania. Na koniec maluchy otrzymały certyfikaty dzielnego przedszkolaka oraz słodką niespodziankę.