Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie , troskę i poświęcenie każdego dnia. Każdy jak umie dziękuje swoim Rodzicom!

Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem przygotowane są występy dla ukochanych Rodziców. „Dzień Rodziny” obchodziliśmy wspólnie we wtorek 04.06.2024 r. w „Sali Bankietowej” w Pluskowęsach. W wystąpieniu artystyczno-muzycznym dzieci z grupy Biedronek i Pszczółek zaprezentowały wierszyki oraz piosenki.

Po występie każde dziecko wręczyło swoim rodzicom własnoręcznie wykonany upominek. Następnie nauczyciele oraz rodzice wraz ze swymi pociechami mogli spędzić kilka chwil przy kawie oraz słodkim poczęstunku.

Jednakże Dzień Rodziny to nie tylko święto mamy i taty, ale też dzieci . Z tej okazji każdy przedszkolak otrzymał upominek. Jednym z elementów imprezy był gościnny występ Teatru Magmowcy w którym odbyły się wspólne zabawy i konkursy.

Nasze przedszkolaki zrobiły wszystko, by w tym dniu kochani Rodzice poczuli się naprawdę wyjątkowo! To wspaniały czas pełen radości, uśmiechu, wzruszeń i niezapomnianych wrażeń oraz mile spędzonych chwil.