Dzieci Dzieciom dla rodziny Magdy

Dzieci Dzieciom dla rodziny Magdy

Już po raz kolejny Przedszkole Niepubliczne Entliczek- Pentliczek brało udział w akcji „ Dzieci Dzieciom.

Tym razem Nasze Przedszkole objęło pomocą rodzinę Magdaleny w ramach działań: Nasze wsparcie dla rodziny Magdy. Tragedia która przydarzyła się rodzinie spowodowała ogromne współczucie i niebywałą chęć pomocy. Zaangażowanie rodziców i nauczycieli przyniosło wspaniałe efekty. Zebraliśmy mnóstwo produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania ( ubrania dla dzieci, zabawki, słodycze, produkty spożywcze, środki chemiczne).

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania rodzicom, dzieciom i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w tak szlachetnej akcji.

Dziękujemy Państwu Halinie i Sławomirowi Wiewiór, którzy również dołączyli się do naszej przedszkolnej akcji „Dzieci Dzieciom” i wsparli rodzinę Magdy w tych trudnych dla nich chwilach.

Już po raz kolejny udowadniamy, że „W jedności siła”.