Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

13 października wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się w Sali „ Pszczółek „. …A tam wielka niespodzianka ! Każda grupa przygotowała cos wyjątkowego z tej okazji . Panie z najmłodszej grupy wraz z dziećmi przygotowały Warzywny teatrzyk „ Na straganie”. Przez cały tydzień przedszkolaki przygotowywały dla swoich Pań warzywne cudaki- śmieszne kukiełki występujące w przedstawieniu , a w trakcie występu i dzielnie wtórowały aktorom wykrzykując: „A to feler westchnął seler!”. 🙂

Starsze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Nasze 5 i 6 laki zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Poprzez wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dzieci wyraziły swoją wdzięczność za codzienną opiekę nad nimi, za trud, cierpliwość, miłość i wielkie poświęcenie a dodatkiem do życzeń były własnoręcznie wykonane laurki.

Takie życzenia pracownicy otrzymali również od pani dyrektor, a za tak miło i pięknie spędzony czas na dzieci czekał słodki poczęstunek. Wspólnie spędzone chwile będą stanowić dla Nas miłe wspomnienia.

Kochane Dzieci – bardzo Wam dziękujemy 🙂