Dzień babci i dziadka

Dzień babci i dziadka

Obchodzony 21 stycznia Dzień Babci i dzień później Dzień Dziadka to tylko symboliczne święto w naszym kalendarzu. Tak naprawdę to każdego dnia w roku dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki, dając im wsparcie, miłość i życzliwość. Dziadkowie to ukochane osoby, które potrafią zrozumieć wnuki , są dla nich drogowskazem, skarbnicą wiedzy o przeszłości.

Z okazji tak pięknego święta w dniu 04.02.2019 w domu weselnym „Irena” w Kowalewie Pomorskim odbyła się wspaniała uroczystość. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dziadkowie mieli też okazje usłyszeć piosenkę po angielsku w wykonaniu dzieci, która oddała miłość do ukochanych dziadków pt. „ You are my sunshine”. Dzieci obdarowały wyjątkowych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. Swoją obecnością zaszczycił nas również Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Pan Jacek Żurawski.

Frekwencja jak co roku dopisała, a spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.