Kolejne sukcesy naszych przedszkolaków

Kolejne sukcesy naszych przedszkolaków

24.05. 2018 odbył się także konkurs recytatorski organizowany przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim pn.: „Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej”. Nasze przedszkole reprezentował Kacper Terpiłowski, który wspaniale zaprezentował się w utworze pt. „ Na zasadzce” zdobywając wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy Bartoszowi Dębińskiemu za zdobycie wyróżnienia w konkursie „Przedszkolak Mistrzem Matematyki” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Kowalewie Pomorskim. Tym razem przedszkolaki zmierzyły się z 6 zadaniami matematycznymi. Dzieci segregowały i przeliczały zakrętki, łowiły rybki i rozwiązywały zagadki. Pomogły Pani Wiośnie ułożyć konewki na półkach posługując się liczebnikami porządkowymi, układały na czas płotek oraz dopasowywały działania do ilustracji.

To nie było łatwe zadanie, ale nasz przedszkolak poradził sobie doskonale.

Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów !