MAMA, TATA, MY

MAMA, TATA, MY

To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie dziękuje swoim Rodzicom.

Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych rodziców. W naszym przedszkolu 07.06.2018 r. obchodziliśmy wspólnie „ Dzień rodziny.

Tym razem przedszkolaki w humorystyczny sposób przedstawiły publiczności program artystyczny o tym jak rodzice spędzają czas z dziećmi w supermarkecie „ Zakupy miały być szybkie, tak mówiła mama tacie, a co z tego wyniknie sami się przekonacie” – tak zapowiadały występ nasi mali narratorzy.

Po występie każde dziecko wręczyło swoim rodzicom własnoręcznie wykonany upominek. Następnie rodzice wraz ze swymi pociechami oraz nauczycielami mogli spędzić kilka chwil przy kawie oraz ciastku.

Jednakże Dzień Rodziny to nie tylko święto mamy i taty, ale też dzieci. Z tej okazji każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek. Jednym z elementów spotkania był także gościnny występ Teatru Magmowcy w trakcie którego dwie piłki zapewniały atrakcje dzieciom jednocześnie nawiązując do zbliżających sie Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji.

Nasze przedszkolaki zrobiły wszystko, by w tym dniu kochani Rodzice poczuli się naprawdę wyjątkowo.