Pożegnanie absolwentów

Pożegnanie absolwentów

„Nie bój się wielkie oczy ma ten strach… Śmiało płyń pod prąd na nieodkryty ląd… „

Tak śpiewały nasze kochane Pszczoły na uroczystości pożegnania dzieci kończących edukację przedszkolną, która odbyła się 28.06.2019 r. Kolejna grupa naszych wychowanków wyruszyła w dalszą drogę. Jak zawsze były to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile.
Absolwenci wierszami i piosenkami żegnali swoje panie i młodszych przedszkolaków. Następnie zostały wręczone pamiątkowe książki z dedykacją, dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe zdjęcia absolwentów w togach i biretach. Życzyliśmy przyszłym uczniom sukcesów na dalszym etapie edukacji. Młodsze dzieci przygotowały starszym kolegom i koleżankom niespodziankę – taniec motyli, który przeniósł nas na piękną łąkę.

Po części artystycznej Pani Sylwia Sadowska podziękowała rodzicom absolwentów za współpracę, pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć, zadań wychowawczo-dydaktycznych i wręczyła im dyplomy. Natomiast rodzice skierowali słowa wdzięczności i podziękowania do nauczycieli oraz pracowników przedszkola. Absolwenci wraz z rodzicami wręczyli także pracownikom oraz pozostałym dzieciom piękny prezent pamiątkowy – Drzewo Absolwenta, które zostało zasadzone w ogrodze przedszkolnym.
Uroczysty dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem.

Drodzy absolwenci- życzymy Wam udanych wakacji i powodzenia w szkole!