Wakacyjne marzenie VII

Wakacyjne marzenie VII

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy, którą każde dziecko może sobie wyobrazić w najróżniejszych zakątkach świata.

Jak co roku spotykamy się na wspólnych zmaganiach plastycznych o tematyce wakacyjnej. 14.06. 2019r. w Niepublicznym Przedszkolu Entliczek Pentliczek odbyła się już VII edycja konkursu plastycznego pn. „Wakacyjne Marzenie”. Tym razem pod hasłem „ Wakacyjne marzenie – wakacje na Hawajach”.

W konkursie wzięły udział 4 drużyny z przedszkoli: Oddział Przedszkolny z Wielkiego Rychnowa, Przedszkole Publiczne z Kowalewa Pomorskiego, Gminne Przedszkole z Ostrowitego, Niepubliczne Przedszkole Entliczek Pentliczek z Kowalewa Pomorskiego.

Uczestnikami konkursu były dzieci w wieku – 3 i 4 lat. Każda drużyna składała się z dwójki dzieci oraz nauczyciela, który był opiekunem zespołu i brał czynny udział w tworzeniu prac, koordynując pracę dzieci. Prace były tworzone na białych kartkach bloku technicznego formatu A3. Każdy zespół miał w tym roku do dyspozycji następujące materiały plastyczne.

Technika prac była dowolna. Na wykonanie prac plastycznych przeznaczono 30 min Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało Jury w składzie: Przedstawiciel Władzy Lokalnej – Radna oraz Członek Komisji do spraw Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia pani Alina Waśko, wieloletni i doświadczony nauczyciel plastyki pani Elżbieta Arbart oraz przedstawiciel rodziców pani Helena Kraśniewska.

Jury postanowiło jednogłośnie wyróżnić wszystkich uczestników konkursu, przyznając następujące nagrody:

I miejsce: Gminne Przedszkole w Ostrowitem

II miejsce: Publiczne Przedszkole w Kowalewie Pomorskim,Niepubliczne Przedszkole Entliczek Pentliczek

III miejsce: Oddział Przedszkolny z Wielkiego Rychnowa

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy pięknych prac.

Serdecznie gratulujemy!