Świętujemy dzień przedszkolaka

Świętujemy dzień przedszkolaka

Dzień 20 września w naszym przedszkolu był pełen niespodzianek, bowiem Od najmłodszego aż po starszaka każdy świętował dzień przedszkolaka!

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przy muzyce i udziału w konkursach. Przedszkolaki pokonywały przeszkody , wykonywały zadania zręcznościowe, a na mecie czekały na każdego odznaki prawdziwego przedszkolaka. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Przy dźwiękach ulubionych piosenek tańczyły z kolorowymi balonami. Uroczystość uświetniła pani Dyrektor, która życzyła dzieciom „Miłego Dnia Przedszkolaka” , a także przyniosła dla wszystkich słodką niespodziankę i pyszny sok, przyrządzony z malin i jeżyn z przedszkolnego ogrodu.

Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach – tak ważnych w życiu każdego człowieka – a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się.

A po obiedzie „Pszczółki” wraz z „Biedronkami” spotkały się w przedszkolnej sali „kinowej”, gdzie mogły obejrzeć bajkę –niespodziankę przygotowaną specjalnie dla nich.

W naszym przedszkolu święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola.